TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>tjetër

Paraqitja e Chitsuruya

Koha: 2018-10-22 Goditjet: 30

Ndërmarrja Chitsuruya e themeluar në janar 1996, mbështetet në burime natyrore të hollë për të marrë produkte superiore, prodhim, treg deti të pjekur në det, etj dhe gjithashtu produkte të tjerë të lidhura me alga deti.

Hyni në partneritet me Fujimasa Co japoneze, Ltd në Mars, 2001 dhe formoi Nantong Chitsuru Foods Co, Ltd Për t'u përpjekur për të hyrë në tregun ndërkombëtar, prezantoni pajisje të specializuara të specializuara në botë dhe bazuar në produkte origjinale, vazhdimisht zhvilloni të reja dhe të përmirësuara produktet.

Specializuar në prodhimin e alga deti, erëza (salcë soje gar uthull, mirin, salcë petë, salcë Barbecue ...) wasabi, xhenxhefil Sushi dhe një seri produktesh ushqimore japoneze për të përmbushur kërkesat e njerëzve bashkëkohorë për ushqime tradicionale, të shëndetshme dhe natyrore.

Aktualisht, produktet Chitsuruya, Senetsu & Edozen janë zhvilluar më shumë se njëqind lloje të produkteve, janë eksportuar në më shumë se tridhjetë vende.

Biznesi gjithashtu miratoi certifikatën ndërkombëtare të cilësisë HACCP & ISO 9001 dhe BRC.

Mund produktet e Chitsuruya të shndërrohen në miliona vinça për t'ju sjellë fat, shëndet dhe gjithashtu bëhet shoku juaj i shëndetshëm, i lumtur dhe i mirë.