TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>tjetër

Të gjitha qëllimet-erëza-HON TSUYU

Koha: 2019-08-02 Goditjet: 31

Sot, unë do të doja të prezantoj një erëza të të gjitha qëllimeve për ju. Ai quhet HON TSUYU (SUP i KUJDES) .Ajo përdoret gjerësisht në kuzhinën japoneze.

Pse quhet erëza me të gjitha qëllimet? Sepse mund të përdoret në pjata të ndryshme.

Për shembull, mund të vendoset në petë, mbajtëse veze, peshk të zierë, frika dhe mish luge.

Paraprakisht: Asnje

Tjetra: Festivali i Barkave të Dragoit