TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme

Lajme
 • 08 2017-09
  Ekspozita ndërkombëtare e Ushqimit në Moskë

  Kompania jonë do të marrë pjesë në Ekspozitën Ndërkombëtare të Ushqimit në Moskë nga shtatori 11th deri në 14th 2017. Adresa e ekspozitës është në Expocentre Krasnaya Presnya - 1st Krasnogvardeysky Proyezd, 12 ...

  Shih më shumë
 • 27 2017-09
  Shfaqja Anuga 2017

  Shfaqja Anuga 2017 ...

  Shih më shumë
 • 16 2017-10
  Nantong Qianhui Trading Co, Ltd themeluar zyrtarisht

  Puna ekipore është aftësia për të punuar së bashku drejt një vizioni të përbashkët. Aftësia për të drejtuar arritjet individuale drejt objektivave organizative. Theshtë karburanti që lejon njerëzit e thjeshtë të arrijnë rezultate jo të zakonshme….

  Shih më shumë
 • 18 2017-10
  Shoqata e Qerretit të Provincës Jiangsu

  Shoqata e Fajllave të Provincës Jiangsu u krijua në Nanjing në shkurt 15th, 2003. Theshtë shoqata e parë e lehave civile dhe provinciale në Kinë. Ai synon të përmirësojë shkallën e organizimit për zhvillimin e biznesit .....

  Shih më shumë
 • 24 2017-10
  Përfitimet e uthullit

  Thuhet se uthulla është e mirë për shëndetin. Në pesë vjet më parë, është e njohur të pini uthull molle në Amerikë. Dhe ka disa libra për t'i mësuar njerëzit se si të pinë në palestër. Japonezët që duan .....

  Shih më shumë
 • 30 2017-10
  Si ta ruajmë salcën e sojës?

  Salca e sojës e pa hapur është raft e qëndrueshme dhe mund të mbahet në një vend të freskët dhe të errët. Një e hapur, salca e sojës duhet të mbahet në frigorifer për aromë optimale. Përmbajtja e lartë e kripës në shumicën e salcave të sojës do të parandalojë të rrezikshme .....

  Shih më shumë
 • 06 2017-11
  NJOFTIM I RPORTNDSISHM

  Autoritetet Shëndetësore Hollandeze (NVWA) kanë qenë të vetëdijshëm për lajme të rreme që qarkullojnë në lidhje me orizin plastik dhe zyrtarisht kanë njoftuar se ata kurrë nuk kanë gjetur ndonjë oriz që përmban .....

  Shih më shumë
 • 14 2017-11
  Inspektimi dhe karantina Tianjin kthyen një dërgesë të myshkut të detit Korenë e Jugut

  Kohët e fundit, stafi i zyrës së inspektimit dhe karantinës në tianjin kanë përgjuar importin e myshkut të detit nga Koreja e Jugut e cila ka tejkaluar numrin e përgjithshëm të .....

  Shih më shumë