TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Ekspozitë

PARS 2018 SIAL po vjen

Koha: 2018-10-19 Goditjet: 26

Po vjen viti SIAL PARIS 2018

Ne do të tregojmë një larmi të madhe të produkteve tona dhe besojmë se do të ketë disa produkte që ju tërheqin. Ndërkohë, do të jetë një mundësi e mirë për të komunikuar me ju ballë për ballë.

Ne presim që të vendosin marrëdhënie afatgjata të biznesit me ju në të ardhmen.

Mirësevini të vizitoni stendat tona !!

Qendra e Ekspozitës: Pavijone dhe rajone të vendit

Kabina Nr: 8 A 091

Data: 21-25 Tetor 2018