TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Ekspozitë

THAIFEX-BOTA E ASIA USHQIMORE 2018

Koha: 2018-06-07 Goditjet: 28

Në 29 maj 2018, Thaifex-World of Asia 2018 në Tajlandë u përfundua me sukses në Ekspozitën e Ndikimit dhe Qendrës së Konventave Bangkok. Ne ishim të ftuar nga distributori ynë në Tajlandë për të marrë pjesë në ekspozitë.

Në ekspozitë, produktet tona u favorizuan nga shumë njerëz. Dhe ne takuam një numër të madh miqsh dhe klientësh, i cili bazohet për zgjerimin e tregut tonë në Tajlandë dhe tregjet e tjera të Azisë.