TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Ekspozitë

FHC 2017

Koha: 2017-11-30 Goditjet: 27

FHC 2017 (Ushqim & Hotel Kinë) me 91,301 blerës të tregtisë këtu.

Kina e ftuar e detit, Kina e Birrës, Kina e Mishit, Kina e qumështit, aaji dhe Kafeja e Kinë, Prodhimi i freskët i Kinës. 6 zona.