TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Ekspozitë

Urime për suksesin e pjesëmarrjes në Gulfood 2018

Koha: 2018-03-08 Goditjet: 24

Në 22 shkurt 2018, Gulf Gulf i Lindjes së Mesme në Dubai u mbyll me sukses në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitës dhe Konventave në Dubai. Kjo ekspozitë është e organizuar nga Dubai World Trade Center (LLC), duke mbledhur ndërmarrje udhëheqëse globale të ushqimit.

Nantong Chitsuru Foods Co, Ltd, mori pjesë në Gulfood ashtu siç ishte planifikuar, duke treguar tre markat tona premium - Chitsuruya, Waraku dhe Senetsu, duke zhvilluar fara të mëdha të klientëve të mundshëm, i cili bazohet për zhvillimin e tregut tonë të ri në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Paraprakisht: FHA SINGAPORE 2018

Tjetra: FHC 2017