TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Ekspozitë

Një ftesë e 2018 SIAL Paris nga Nantong Chitsuru Foods Co, Ltd

Koha: 2018-10-16 Goditjet: 24

Për klientët tanë të dashur:

Po vjen viti SIAL PARIS i vitit 2018.

Si prodhues dhe eksportues profesional i nori / alga deti, salcë soje, uthull dhe ushqime të tjera të stilit japonez në Kinë, ne marrim pjesë në SIAL Paris çdo vit.

Në vitin 2018, ne kemi përgatitur plotësisht për SIAL dhe ju do të shihni përmirësimin tonë të madh.

Ne ju ftojmë sinqerisht ju dhe njerëzit e kompanisë suaj të vizitoni stendën tonë në Pavijonet Kombëtare dhe Rajonet e Botës në Paris nga 21-25 Tetor.

Me siguri që produktet tona do të sjellin të dy përfitimet e mundshme në ditët e ardhshme.

Do të ishte nderi ynë i madh të ju takoj në ekspozitë.

Qendra e Ekspozitës: Pavijonet dhe rajoneve kombëtare të botës

Kabina Nr: 8 A 091

Data: 21-25 Tetor 2018

Regards ngrohtë,

Ushqime Nantong Chitsuru Co, Ltd