TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Ekspozitë

2019 THAIFEX - Bota e Azisë Ushqimore në Bangkok Thailand

Koha: 2019-05-28 Goditjet: 23

Duke qenë të ftuar nga partneri ynë, ne do të marrim pjesë në 2019 THAIFEX - Bota e Azisë Ushqimore në Bangkok Tajlandë nga 28 maj deri më 1 qershor ,.

Si një nga shfaqjet më të mëdha tregtare të ushqimit dhe pijeve në rajon, THAIFEX tërheq mijëra ekspozues dhe vizitorë nga e gjithë bota.

Gjatë ekspozitës, disa lloje të produkteve të prodhuara nga Nantong Chitsuru Foods Co, Ltd, u janë treguar vizitorëve tanë të dashur, të tilla si alga deti të pjekur, salcë soje, uthull dhe të tjerët.

Më poshtë jepni informacione të hollësishme për kabinën tonë:

Kabina Nr: Salla3, J15

Data: 28 maj-1 qershor

Adresa: IMPACT Muang Thong Thani Bangkok, Tajlandë

Sinqerisht shpresoj të të shoh në vitin 2019 THAIFEX!

Paraprakisht: Asnje

Tjetra: PARS 2018 SIAL po vjen