TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Lajmet e Ndërmarrjeve

Mirësevini Vizita e KEWPIE

Koha: 2018-06-21 Goditjet: 32

20 maj 2018, përfaqësuesit e Kewpie erdhën për të vizituar bimën tonë.

Kewpie u krijua në Prill 2002, e specializuar në prodhimin e salcave për sallatë, bllokime dhe ushqime të tjera të përpunuara. Përfaqësuesit e Kewpie vizituan seminarin tonë të prodhimit dhe sallë ekspozite.

Përfaqësuesit dhe menaxherët tanë biseduan për shumë aspekte të produkteve. Ardhja e tyre hedh themelet për bashkëpunim të mëtutjeshëm.