TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Lajmet e Ndërmarrjeve

Panairi i Detit të Detit 2018 në Rudong

Koha: 2018-01-12 Goditjet: 29

Panairi i parë i tregtimit të detit të thatë ka filluar në vitin 2018.

Sot, ne marrim pjesë në Panairin e Tregtimit të Detit.

Këtë vit, alga deti rritet më mirë se vitin e kaluar dhe është me cilësi të lartë dhe çmim konkurrues, i cili është më i mirë se viti i kaluar.

Anydo interes, ju lutemi na kontaktoni.