TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Lajmet e Ndërmarrjeve

Nantong Qianhui Trading Co, Ltd themeluar zyrtarisht

Koha: 2017-10-16 Goditjet: 25

Puna ekipore është aftësia për të punuar së bashku drejt një vizioni të përbashkët. Aftësia për të drejtuar arritjet individuale drejt objektivave organizative. Theshtë karburanti që lejon njerëzit e thjeshtë të arrijnë rezultate jo të zakonshme.

Departamenti i Tregtisë së Jashtme-Nantong Qianhui Trading Co, Ltd themeluar zyrtarisht. në Tetor 2017.

Ne kemi një ekip profesional të shitjeve t'ju ofrojë shërbim 7 * 24 orë. Ne kemi një shitës të besueshëm për t'ju përgjigjur çdo Qes. Na ndihmoni të rritemi dhe ne do t'ju sjellim shoqërues të shëndetshëm, të lumtur dhe të mirë.

"besueshmëria dhe integriteti" - KUFIZUAR TEAM.