TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Lajmet e Ndërmarrjeve

Aktiviteti ngadalësues i ligës Chitsuru

Koha: 2018-10-17 Goditjet: 34

Dje, Nantong Chitsuru zhvilloi aktivitetin anual të ngacmimit të ligës.

Jo vetëm për të rritur kohezionin e ekipit, por edhe për të përgatitur për 2018 SIAL Paris.

Gjatë aktivitetit, nisi konkursi për ndarjen e çmimeve.

Të gjithë anëtarët e ekipit kanë një kuptim më të thellë të produkteve.

Më në fund, patëm një darkë së bashku.

Ne provojmë detin tonë të pjekur E-DOZEN, salcën unagi dhe salcën e yakitori. Shija është kaq e shkëlqyeshme!

Sigurisht, të gjitha produktet tona do të shfaqen në 2018 SIAL Paris.

Mezi presim të takojmë në Paris!