TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Lajmet e Ndërmarrjeve

Darka Vjetore Chitsuru

Koha: 2018-02-08 Goditjet: 31

Darka Vjetore po vjen përsëri!

Në 3 shkurt 2018, Nantong Chitsuru Foods Co, Ltd, mbajti me sukses Darkën Vjetore 2017. Stafi mblidhet për të festuar suksesin në vitin 2017.

Pas stafit të ulur në sallë, Presidenti Yu dhe Drejtori Du shprehin mirënjohje për stafin, puna e palodhur e të cilit siguron cilësinë dhe sasinë e produkteve. Ata janë mbështetësit e fortë të Chitsuru.

Pastaj, të gjithë anëtarët u bashkuan me një dolli të vitit 2018!

Në mes të darkës, lotaria është intersuar gjithashtu. Me nxjerrjen e wardmimit Lucky, mimit të Tretë, themimit të Dytë, themimit të Parë, ajo ngre vazhdimisht kulmin e Darkës Vjetore.

Darka mbaroi në një atmosferë të lumtur dhe paqësore, në vitin e ri, stafi Nantong Chitsuru Foods në mënyrë të vazhdueshme do të lansojë produktet me cilësi më të mirë dhe do të sigurojë shërbimin më të mirë për klientët!