TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Lajmet e Ndërmarrjeve

Një vit i ri, një e ardhme e re në 2018

Koha: 2018-01-03 Goditjet: 32

Një vit i ri me një të ardhme të re.Në fillim në 2018, Nantong Chitsuru Foods Co, Ltd, uroj që të gjithë kanë një vit të ri të lumtur.

Në vitin e kaluar 2017, kemi blerë makineri të reja prodhuese dhe pajisje për monitorimin e metaleve për ta mbajtur linjën tonë prodhuese të pastër dhe të sigurt. Për vitin e ardhshëm 2018, ne ende mbajmë qëllimin tonë origjinal për të bërë produkte me cilësi të lartë dhe të ofrojmë një shërbim të shkëlqyeshëm për ju.

Ne do të punojmë përpara së bashku drejt qëllimeve të përbashkëta dhe do të operojmë një treg më të gjerë në 2018.