TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Lajmet e Ndërmarrjeve

2019 KINA SIAL

Koha: 2019-05-11 Goditjet: 30

Nga 14 maj deri në 16 maj, Nantong Chitsuru Foods Co, Ltd, do të marrë pjesë në Kinë SIAL 2019.

Si ekspozita më e madhe dhe e treta e Azisë për inovacionin e ushqimit në botë, SIAL KINA theksoi në 'ndërkombëtare, profesionale dhe tregtare' dhe u përqëndrua në promovimin e biznesit të eksportit dhe eksportit. Si rezultat, SIAL Kina mund të shihet si tregu kryesor i ushqimit në Azi.

Të gjitha llojet e produkteve tona do të ekspozohen - nori, salcë soje, uthull dhe erëza të tjera. Atje, ne do t'ju sjellim Sushi dhe sukiyaki të këndshëm për të provuar nori, salcë soje dhe erëza të tjera në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Më poshtë janë informacionet e hollësishme të stendës sonë:

Kabina Nr .: E3E104, HALL E3

Data: 14-16 maj

Adresa: Shanghai New International Expo Center

Mund të ishte nderi ynë i madh që t'ju takojmë në Kinë SIAL 2019.

Mirësevini në stendën tonë!

Për më shumë detaje, ju lutemi kontaktoni Znj Annie [Email mbrojtur] +86 180 5141 8003

Zonja Beckey [Email mbrojtur] +86 189 5138 823