TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme>Lajmet e Ndërmarrjeve

2019 Viti i Ri, Fillimi i Ri

Koha: 2019-01-02 Goditjet: 30

Përshëndetje, klientët tanë të dashur!

Kanë kaluar dhjetë ditë nga viti 2019, dhe kemi kaluar vitin e kaluar krah për krah.

Këtu ju shprehemi të gjithë juve për dritën e lartë të dritave të larta për të gjithë ju për mbështetjen tonë për punën

Ne do të ruajmë dhe ofrojmë një shërbim më profesional gjatë gjithë kohës.

Urdhërat e rinj në vitin 2019 kanë filluar, ju mirëpresim të vini të vizitoni dhe konsultoheni

Gjithashtu, do të fillojë Panairi 2019 i Detit të Detit të Thatë. Anydo interes për materialin nori, ju lutemi na kontaktoni.