TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>FAQ>Rreth uthullës

Rreth uthullës
  • Si ta dalloni uthullën e një cilësie të lartë apo të një cilësie të dobët?

    Mënyra shumë e thjeshtë është ta nuhatni atë. Nëse uthulla erë shumë e thartë, është me cilësi të dobët. Dhe u krijua në një kohë të shkurtër ose u shtua acidi acetik akullnajor.

  • Cilat janë avantazhet e uthullit të orizit kaf?

    Nuk është vetëm kondimenti por edhe produkti i kujdesit shëndetësor.