TEL: + 86 185-2101-4030

Të gjitha kategoritë
EN

home>FAQ>Për kompaninë tonë

Për kompaninë tonë
 • A jeni një prodhues?

  Po, ne jemi një prodhues profesional që nga 1996 në sigurimin e produkteve ushqimore me cilësi të lartë, mund të sigurojmë çmimin më të përshtatshëm.

 • A mund të më ndihmoni të bëj produktin tim të markës?

  Sigurisht, marka OEM mund të pranohet.

 • Cilat janë avantazhet e salcës soje?

  Së pari, krahasuar me salcën e sojës në treg, tonat nuk kanë konservues. Së dyti, ne kemi shumë lloje salcë soje të cilat kanë shije të veçantë dhe mund të përdoren në ushqime të ndryshme të gatuara. Së treti, salca jonë e sojës mund të bëhet sipas udhëzimeve të klientit.

 • Cili është ndryshimi midis Hon Mirin dhe Mirin Fuu?

  Mirin fuu ka përmbajtje shumë të ulët të alkoolit dhe është një kondiment me një aromë hon mirin. Në disa vende ku alkooli nuk është i prerë, mund ta përdorni për të zëvendësuar hon mirin.

 • A mund ta vizitoj fabrikën tuaj?

  Mirëseardhja ngrohtësisht, ne do t'ju tregojmë linjën tonë të prodhimit dhe objektin tonë.

 • Sa certifikata ka kompania juaj?

  Kompania jonë ka fituar certifikatat e KOSHER, HALAL, ISO9001 dhe HACCP.

 • Si është bërë salca juaj e sojës?

  Salca jonë e sojës përgatitet me soje dhe përgatitet në përpunimin tradicional, natyral. Pa ngjyrosje shtesë, dhe pa preservative shtesë.

 • Cili është ndryshimi midis Chitsuru & Chitsuruya?

  Chitsuru është emri i kompanisë tonë-Nantong Chitsuru Foods Co, Ltd Chitsuruya është markë e kompanisë sonë, ne gjithashtu kemi Senetsu, Waraku & Edozen.